Odwiedź nowoczesny park rozrywki w Solcu Kujawskim 

Jura Park w Solcu Kujawskim znajduje się między Toruniem a Bydgoszczą. Jest to idealna całodniowa propozycja na rodzinny wyjazd.

Dlaczego warto odwiedzić park rozrywki w Solcu Kujawskim?

Niewątpliwym zainteresowaniem wśród osób w różnym wieku na terenie całej Polski zawsze cieszą się parki rozrywki. Jest to idealna propozycja z tego powodu, że świetnie bawią się tam zarówno dzieci, jak i osoby dojrzałe. Po mistrzowsku w roli fantastycznego parku rozrywki sprawdza się Jura Park w Solcu Kujawskim. Jest to miejsce, w którym można wziąć udział w wielu proponowanych atrakcjach.

W tym miejscu możliwe jest odbycie spaceru ścieżką dinozaurów. Istnieje możliwość zrobienia tego samodzielnie lub wybrania się na spacer wraz z przewodnikiem za dodatkową opłatą. To genialny czas, w trakcie którego można dowiedzieć się więcej o głównych bohaterach tego parku. Nie brakuje także kina 5D, w którym można obejrzeć krótki film. Tuż przy nim znajduje się kilka sal ze skamieniałości, zlokalizowanymi w budynku. W cenie biletu możliwe jest także dokładne obejrzenie placu miniatur. Przy każdej z nich znajduje się tabliczka z najważniejszymi informacjami o danym miejscu. Najważniejszą częścią tego kompleksu dla dzieci o dorosłych bez wątpienia jest jednak spory plac rozrywki. Na samym początku jest plac dla maluszków. Na tym dla większych dzieci można się jeszcze lepiej zabawić. Wszystkie atrakcje są tam bezpłatne. Nie brakuje rowerów wodnych, krzesełek, karuzel, czy gokartów.

W czasie przebywania w kompleksie Jura Park w Solcu Kujawskim nie trzeba martwić się także o posiłki. Działa tam punkt gastronomiczny, w którym potrawy są wydawane błyskawicznie.