Dlaczego warto wybrać się do Emiratów Arabskich na wakacje?

Lato przez cały rok? Ferie zimowe z dużą ilością słońca? Takie rzeczy są faktycznie możliwe. Wystarczy tylko zdecydować się na wakacje w tropikach. A to nie powinno być specjalnie trudne – tym bardziej, że wiele polskich biur podróży specjalizuje się w organizacji tego typu, egzotycznych podróży.

Emiraty Arabskie – to warto wiedzieć

Leżące nad Zatoką Perską, na Półwyspie Arabskim, uważane są za jeden z najbezpieczniejszych krajów na świecie. Chociaż można spotkać się niekiedy z innymi opiniami.

Dlaczego? Powstają one na skutek fake newsów i nieznajomości prawdziwej struktury tego kraju. Emiraty Arabskie to gwarancja luksusowych wakacji. To jeden z najbogatszych krajów na świecie, gdzie często można spotkać osobistości z pierwszych stron gazet. Abu Dabi i Dubaj to dwa miasta, jakie przyciągają największą ilość turystów. Chociażby z tego względu, że można spotkać tu niezwykłe plaże, jakie ciągną się kilometrami. Na uwagę zasługują również bogate centra handlowe, jak również wspaniała kultura. Do Emiratów warto pojechać w okresie zimowym. W Polsce temperatury są ujemne, ale tam nie spadają one poniżej 20 stopni Celsjusza. Lato może być nie do wytrzymania, ponieważ wtedy temperatura rzadko kiedy spada poniżej…40 stopni Celsjusza. Może warto pomyśleć o tym, aby Święta Bożego Narodzenia chociaż raz spędzić w tropikach.

To, co zasługuje na uwagę, to wspaniała architektura, gdzie znaleźć można naprawdę różnorodne budynki, które jak widać, zostały zaprojektowane zgodnie z obowiązującymi, nowoczesnymi trendami architektonicznymi. Ten, kto będzie chociaż raz w Emiratach, na pewno się w nich zakocha na zabój.

One thought on “Dlaczego warto wybrać się do Emiratów Arabskich na wakacje?

Dodaj komentarz