Park Krasnala w Nowej Soli – interesujący park rozrywki

Nie zawsze trzeba uiścić opłatę, by móc zobaczyć coś interesującego na mapie naszego kraju. Jedną z bezpłatnych atrakcji jest Park Krasnala w Nowej Soli, zlokalizowany w okolicach Zielonej Góry.

Bezpłatny park rozrywki w Nowej Soli

Park Krasnala w Nowej Soli cieszy się sporym zainteresowaniem zwiedzających z tego względu, że jest on bezpłatny. Dodatkowo jest widoczny już z daleka, więc nie ma problemu z tym, by do niego trafić. Naprzeciwko parku znajduje się duży nieodpłatny parking dla samochodów. Odwiedzanie Parku Krasnala w Nowej Soli może mieć miejsce bez ograniczeń. Nikt nie stoi przy bramie i nie sprawdza, kto wchodzi na jego teren. Z powodzeniem mogą wybrać się tutaj turyści indywidualni, rodziny z dziećmi, jak i mniejsze grupy zorganizowane.

Co znajduje się na terenie Parku Krasnala w Nowej Soli?

Nie można nie wspomnieć o figurkach, które są widoczne już od samego początku. Dodatkowo można zrobić sobie zdjęcie z największym niedźwiedziem na świecie, który został tutaj umieszczony w postaci figury o wysokości 7,41 m. W związku z tym, że jest to park rozrywki pojawiła się również chatka Baby Jagi, czy para bardzo wysokich  krasnali.

Na terenie tego darmowego kompleksu znajduje się również mini ZOO. Nie zaszkodzi wziąć ze sobą drobnego pokarmu dla zwierząt, by je nieco dokarmić. Park Krasnala w Nowej Soli to idealna propozycja miejsca do spędzenia w nim czasu całą rodziną wielokrotnie. Jest to jedna z takich atrakcji, która nigdy się nie nudzi, gdyż za każdym razem można odkryć tutaj coś nowego. W sezonie można korzystać także dodatkowo z płatnych udogodnień, jak szybkie dania i zabawy.