Rozrywka i nauka – Centrum Keplera w Zielonej Górze

Centrum Keplera w Zielonej Górze to świetna propozycja dla wszystkich osób, które chcą spędzić miło czas w interaktywnym miejscu w tym mieście.

Centrum Keplera – zabawa dla całej rodziny

Na szczęście na mapie Polski pojawia się coraz więcej miejsc, które można odwiedzać całymi rodzinami. W przypadku niektórych atrakcji jest problem, co robić z za młodymi lub już za dojrzałymi dziećmi do danego miejsca. W przypadku Centrum Keplera taka sytuacja nie istnieje! Jest to mistrzowska oferta skierowana nie tylko do grup zorganizowanych, czy klas szkolnych. Z przyjemnością czas spędzą tutaj rodziny z dziećmi oraz turyści indywidualni. Całość jest przygotowana na najwyższym poziomie. Czas spędzony w tej atrakcji jest ograniczony, jednak na całość warto zarezerwować ok. dwóch godzin.

Już po zakupieniu biletów, które w przypadku grup zorganizowanych można zamówić też wcześniej, wszyscy zwiedzający zobowiązani są do zostawienia swoich rzeczy w szafkach. Następnie jest czas na korzystanie z eksponatów na parterze, a następnie na pierwszym piętrze. Nie trzeba co chwilę nerwowo spoglądać na zegarek, gdyż w odpowiednim czasie pracownicy proszą zwiedzających na kolejne piętro.

Co można robić w Centrum Keplera w Zielonej Górze?

Co tylko się chce. Korzystanie z wszystkich urządzeń jest dozwolone bez względu na wiek. Można poczuć jaką siłę ma wiatr w przypadku huraganu. Istnieje także możliwość położenia się na gwoździach, czy sprawdzenia, jak wysoko unosi się piłeczka plażowa. Stanowisk jest jednak o wiele więcej i warto rozłożyć czas w taki sposób, by móc choć chwilę skorzystać z każdego z tych, które znajdują się w Centrum Keplera w Zielonej Górze.